Κυριακή 23 Μαρτίου 2014

Ήττα της Βέροιας μέσα στον Λεβαδειακό με 2-0

ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ!!!
Την ήττα γνώρισε πριν από λίγα λεπτά, η Βασίλισσα του Βορρά μέσα στον Λεβαδειακό με 2-0. Το συγκρότημα του Ράτκο Ντόστανιτς δεν κατάφερε να κυριαρχήσει στον αγωνιστικό χώρο καθώς εμφανίστηκε κατώτερη των προσδοκιών και μοιραία έφυγε ηττημένη από την Βοιωτία. Στο 56 λεπτό της συνάντησης, ο Κονέ με φάουλ έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία της εστίας του Καντιμοίρη ενώ στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού ο Ροτζέριο Μάρτινς έδιωξε την μπάλα πίσω από τη μεσαία γραμμή, ο Μάντζιος πρόλαβε την έξοδο του τερματοφύλακα της Βέροιας και με κεφαλιά έξω από την περιοχή διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Η Βασίλισσα από το 74 λεπτό της συνάντησης αγωνιζόταν με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Μπεν με δεύτερη κίτρινη κάρτα!!!