Τρίτη, 1 Απριλίου 2014

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες Στίβου σχολείων της Ημαθίας

Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία την Πέμπτη 27 Μαρτίου 2014 οι σχολικοί αγώνες Στίβου Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ Ημαθίας σχολικού έτους 2013 – 2014, που διοργάνωσε το τμήμα Φυσικής Αγωγής, της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας στο ΔΑΚ Νάουσας. Στους αγώνες έλαβαν μέρος μαθητές και μαθήτριες των σχολείων της Ημαθίας. Στους νικητές δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τα ονόματα που διακρίθηκαν:




ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΕΤΣΑΒΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 11''63 1ος-Π
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 12''01 2ος
3 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 12''32 3ος
4 ΚΙΠΡΙΤΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 12''42 4ος
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 12''44 5ος
6 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 12'90 6ος
7 ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 13''00 7ος
8 ΚΑΡΑΤΖΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 13''09 8ος
9 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 13''10 9ος
10 ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 13''29 10ος
11 ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΑΔΑΜ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 13''35 11ος
12 ΛΕΚΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 13''48 12ος
13 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 13''94 13ος
14 ΜΠΟΤΑΚΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14''25 14ος
15 ΧΩΡΑΦΑΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 14''28 15ος
16 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ AΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΥΡΟΣ


ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 24''25 1ος-Π
2 ΠΕΚΑΛΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 26'11 2ος
3 ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 27''97 3ος
4 ΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 28''32 4ος
5 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 28''37 5ος
6 ΝΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 29''16 6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΝΤΟΥΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 52''80 1ος-Π
2 ΑΣΛΑΜΠΑΛΟΓΛΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 61''80 2ος
3 ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ  ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 64''56 3ος
4 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 65''00 4ος
5 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 67''28 5ος
6 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 67''85 6ος
7 ΧΑΔΟΥΜΗΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 86''00 7ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 2'17''0 1ος
2 ΠΑΠΑΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 2'21''0 2ος
3 ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ  ΘΩΜΑΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 2'22''0 3ος
4 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 2'29''0 4ος
5 ΜΑΧΑΝΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2'39''0 5ος
6 ΠΛΑΚΟΤΑΡΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2'42''0 6ος
7 ΔΗΜΗΤΡΟΥΣΗΣ  ΧΑΡΙΤΩΝ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 2'45''0 7ος
8 ΣΠΑΧΙΟΥ  ΕΝΤΡΙ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 2'46''0 8ος
9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2'49''0 9ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 4'22''0 1ος-Π
2 ΨΩΜΙΑΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 4'59''0 2ος
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΘΕΟΔΟΔΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  5'01''0 3ος
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5'11''0 4ος
5 ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 5'11''5 5ος
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 5'20''0 6ος
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 5'27''0 7ος
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 5'31''0 8ος
9 ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 5'37''0 9ος
10 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 5'45''0 10ος
11 ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 5'49''0 11ος
12 ΧΑΤΖΗΛΑΡΗ  ΝΙΚΟΣ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 5'57''0 12ος
13 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6'01''0 13ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 9'17''0 1ος-Π
2 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 10'54''0 2ος
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 11'05''0 3ος
4 ΛΟΥΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11'08''0 4ος
5 ΓΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11'33''0 5ος
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 12'22''0 6ος
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  12'23''0 7ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  59''10 1ος-Π
2 ΤΣΙΟΓΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  59''40 2ος-Π
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000 Μ.ΒΑΔΗΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡ. 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 47'54''0 1ος-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6.44 1ος-Π
2 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 5.11 2ος
3 ΜΑΥΡΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 4.77 3ος
4 ΔΑΛΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 4.49 4ος
5 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4.45 5ος
6 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3.73 6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΓΩΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 13.05 1ος-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.35 1ος
2 ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 10.98 2ος
3 ΕΛΕΖΙ  ΕΡΓΥΣ ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.50 3ος
4 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 4ος
5 ΝΤΟΒΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 8.70 5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  53.52 1ος-Π
2 ΜΠΟΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  49.17 2ος-Π
3 ΔΡΑΓΑΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 44.85 3ος
4 ΚΑΝΟΥΡΑΣ  ΒΥΡΩΝΑΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 40.65 4ος
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 31.10 5ος
6 ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ  ΑΡΧΟΝΤΗΣ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 28.00 6ος
7 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ  ΔΗΜΟΣ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 23.75 7ος
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 13''80
2 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 14''42
3 ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 14''91
4 ΠΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  15''09

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΠΥΡΙΔΟΝΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 31''70
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 33''70
3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΔΑΦΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 35''80
4 ΤΑΛΙΩΝΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ Λ.Τ. ΡΙΖΟΜΑΤΩΝ 38''10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  IΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 73''10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 2'29''0 1η-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗ  ΖΩΗ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 5'55''0
2 ΣΑΛΒΑΡΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 7'14''0

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΡΑΙΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11'47''0 1η-Π
2 ΤΟΥΤΟΥΤΖΙΔΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 16'20''0

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000 Μ.ΒΑΔΗΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΠΟΧΩΡΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 26'05''0 1η-Π
2 ΒΑΡΕΛΑ  ΦΑΝΗ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 29'29''0 2η-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣIΛΙΚΗ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5.05 1η-Π
2 ΝΤΟΒΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 3.83
3 ΦΟΥΝΤΑΛΗ  ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ  3.63
4 ΠΑΖΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 3.47
5 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 3.40
6 ΛΑΒΙΔΑ  ΕΙΡΗΝΗ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 3.38
7 ΤΕΡΖΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 3.20
8 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 3.10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ  ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.55 1η-Π
2 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.55 2η-Π
3 ΔΑΓΓΑ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 1.41

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.82 1η-Π
2 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ  ΔΑΦΝΗ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.80 2η-Π
3 ΤΖΑΛΙΛΗ  ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.01
4 ΔΑΡΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9.33
5 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ 8.50
6 ΜΑΡΟΥΔΑ  ΑΡΙΣΤΕΑ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 7.81
7 ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ 7.24
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ  ΘΕΟΦΑΝΗ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 7.22

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΙΣΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 35.72 1η-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΕΠΙΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΓΚΙΟΡΣΟΥ  ΔΑΦΝΗ Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 24.50


Δεν υπάρχουν σχόλια: